MBT Katowice biuro

O NAS

MBT

Firma MBT – Modern Building Team Sp. z o.o. powstała z inicjatywy Jacka Lewandowskiego i Tomasza Kalisza. Jacek jest odpowiedzialny za pozyskiwanie projektów, a Tomasz za ich sprawną realizację. Obaj legitymują się kilkunastoletnim doświadczeniem w branży budowlanej w Polsce jak i za granicą.Wokół siebie zgromadzili zespół specjalistów – Menadżerów Projektu, Kierowników, Inżynierów i Projektantów.

„Długoletnia współpraca, wzajemne zaufanie zdobyte w najtrudniejszych warunkach, zainspirowały nas do podjęcia decyzji o rozpoczęciu własnej działalności. Postawiliśmy na sprawdzonych ludzi, którzy są ekspertami w swoich branżach i podołają każdemu zadaniu. Po latach spędzonych na kontraktach budowlanych wiemy, że gwarancją sukcesu są właśnie starannie dobrani ludzie, na których można polegać.”

– Tomasz Kalisz

„Widzimy efekty takiego działania. Jako start-up w trudnej branży wywalczyliśmy sobie wiarygodność. Rynek odebrał nas na tyle poważnie aby współpracować z nami na dobrych warunkach, opartych w dużej mierze na zaufaniu i wiarygodności. Pracujemy z poważnymi Kontrahentami i cieszymy się bardzo pozytywnym odbiorem naszej firmy. Bazujemy na rzetelności i uczciwości, co jest niezmiernie ważne w branży budowlanej. Już po czterech miesiącach od momentu założenia MBT podpisaliśmy kontrakt o wartości 12 mln zł netto, który sprawnie zrealizowaliśmy i przekazaliśmy Inwestorowi (więcej w dziale Realizacje). Idąc za ciosem, rozpoczęliśmy realizacje kolejnych inwestycji, bierzemy udział w wielu większych i mniejszych przetargach, każdego tygodnia spotykamy się z nowymi Inwestorami. Ten stan rzeczy napawa nas optymizmem, pozwala pozytywnie patrzeć w przyszłość.”

– Jacek Lewandowski

NASZ CEL

Celem MBT jest, aby zawsze być o krok przed zmieniającym się rynkiem. Jednocześnie szukamy rozwiązań, które będą stale aktualne i optymalnie funkcjonalne.

Rynek budowlany nieustannie się zmienia, my chcemy aktywnie na nim funkcjonować. Elastyczność i nieszablonowość działania, otwarcie na nowe rozwiązania to nasze priorytety. Wynikają one z naszych indywidualnych, długoletnich doświadczeń zawodowych oraz obserwacji rynku budowlanego.

MBT Katowice Generalne wykonawstwo - Tomasz Kalisz, Jacek Lewandowski

Zapraszamy do współpracy!